BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

OSTRČILSKÉ OLYMPIJSKÉ OZVĚNY

Vyhodnocení olympiády  žáků 2. - 5. tříd

Datum konání:  30. 9. - 1. 10. 2021

Milí naši žáci – olympionici!

Chceme vás všechny moc pochválit za týmového ducha, vzájemnou spolupráci,   bojovnost při dosažení co nejlepších výsledků za váš třídní kolektiv při plnění sportovních disciplín.

Všem třídním učitelům patří velký dík za podporu svých týmů, fandění a vytvoření prima atmosféry a také našim žákům 9. tříd, kteří pro vás připravili parádní  hromadnou „zahřívací“ rozcvičku a pomáhali při jednotlivých disciplínách.

...a jak to všechno dopadlo ????

Nejprve vyhlášení TOP TÝMŮ v samostatných disciplínách:

·       nejúspěšnější v basketu byli žáci 5. C

·       přes švihadlo nejlépe skákali žáci 2. E

·       ve slalomu byli nejrychlejší žáci 5. A

·       nejpřesnější mušku v házené měli žáci 2. E

·       v disciplíně raketka nejlepšího výkonu dosáhli žáci 5. B

·       ve florbalu nejvíce úspěšných střel na branku dali žáci 3. E1

Vyhlášení VÍTĚZŮ – nejúspěšnější týmy v ročníku 2021:

II. ročník – nejvíc bodů dosáhla třída 2. E

III. ročník – nejúspěšnějším týmem se stala třída 3. E1

IV. ročník -   vítězem je třída 4. B

V. ročník – v nejsilněji obsazeném ročníku byla nejúspěšnější třída 5. A

Organizační – předání cen vítězům

Bohužel, se nám nepodařilo – vzhledem k omezením – zorganizovat společný nástup všech týmů.

V každém případě  jsme všechny - nejen vítězné – třídní kolektivy navštívili a všem za předvedenou týmovou spolupráci poděkovali.

Velmi nás potěšila spontánní radost a hurónský pokřik některých vítězných týmů  :-)......naše škola se otřásla v základech...ještě že nám nespadla :-).

Co napsat závěrem?

První místo sice může obsadit pouze jeden tým, ale vy, všichni, naši sportovci, jste byli skvělí!

Věříme, že stejně jak jste se dokázali jako tým podporovat na hřišti při plnění sportovních disciplín, budete si vzájemně pomáhat i každý den ve škole.

Naše poděkování patří:

·    bývalému úspěšnému basketbalistovi a trenérovi   Marku Stuchlému z NH Ostrava (rozhodčí u basketbalové disciplíny),

·   naší obětavé paní Šárce z recepce a našemu šikovnému panu údržbáři za jejich technickou pomoc při přípravě sportovišť,

·       také všem rozhodčím - učitelům, vychovatelkám, asistentkám,

·       a v neposlední řadě kreativnímu vedení naší školy za vytvoření časového prostoru pro realizaci celé akce.

..... zkrátka všem zaměstnancům naší Ostrčilky, kteří se podíleli na přípravě olympiády.

Ještě poznámka: naši prvňáčci – ostrčiláčci, nebuďte smutní, i pro vás chystáme veselé sportování a nezapomínáme ani na naše žáky z druhého stupně.

O připravovaných akcích vás budeme včas informovat.

Na setkání s vámi všemi se na dalších sportovních akcích těší a děkují vám za předvedené sportovní výkony

Simona Podešvová

Jindřich Švub