přejít na obsah

Třída 3.E2

Třídní učitel:  Mgr. Gabriela Bohanusová          E-mail:  bohanusova@zs-ostrcil.cz 

Vyučuje:  1. stupeň

O třídě: Wise Owls

Vítejte ve třídě Wise Owls! Jsme třídou plnou moudrých soviček, které si užívají společného učení a radostného sdílení. Naše třída už je jako rodina – v průběhu dvou předešlých let jsme se stihli dobře poznat a vytvořit si pevné pouto.

Náš název, Wise Owls, není náhodný. Je odrazem toho, jak pracujeme a jak se chováme ke svým spolužákům. Jsme kamarádští a ohleduplní k ostatním. Jsme tým, který drží pohromadě a máme radost z každého dne stráveného spolu!

I v tomto školním roce nás čeká spousta dobrodružství a jsme rádi, že je můžeme sdílet spolu jako třída Wise Owls!

 

 

 

Welcome to the Wise Owls class! We are a class full of wise little owls who enjoy learning together and sharing joy. Our class feels like a family - over the past two years, we've had the chance to get to know each other well and build strong bonds.
 
Our name, Wise Owls, is not a coincidence. It reflects how we work and how we treat our fellow classmates. We are friendly and considerate towards others. We are a team that sticks together and finds joy in each day spent together!
 
In this school year, we will have many adventures ahead, and we are glad to be able to share them together as the Wise Owls class!

 

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Po

 

ČEJ

MAT

PRV

 

ČSP

VÝV 

 

 

 

Út

 

ČEJ

MAT

ANJ

 

ČEJ

 ČEJ

 

 

 

St

 

TĚV

TĚV

MAT

 

PRV 

 ANJ

 Movers

 

 

Čt

 

ČEJ

ČEJ

MAT

 

PRV

HUV 

 Study Corner

 

     

     

ČEJ

ČEJ

MAT

     

ANJ

 

      

      

 

 

 


 Image result for moap