BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

Bilingva - ASSEMBLY

Poslední zářijový den jsme se sešli na tradičním vyhlášení houses - Congratulations to the winning yellow house!:-) Při této přležitosti jsem také přivítali naše nové prvňáčky.  Zároveň jsme však začali novou tradici tzv. assembly. Každý měsíc se všichni společně sejdeme a určíme slovo, jehož význam nás bude provázet celý měsíc. Pro říjen jsme vybrali slovo CARING - budeme tedy pečovat o sebe navzájem, pomáhat si, vnímat kdy nás naši kamarádi okolo budou potřebovat a snažit se jim být oporou. Celých 31 dní ale budeme také experimentovat díky pokusu nazvanému "Plant Bullying", abychom vyzkoušeli a demonstrovali, že naší (i květino vé:-) duši zlá slova ubližují a ta hezká nám naopak pomáhají cítit se lépe. Jsme velmi zvědaví, jak náš experiment dopadne!