přejít na obsah

Třída 7.E2

Třídní učitel:  Mgr. Jitka Kynčlova          E-mail:  kynclova@zs-ostrcil.cz  

Vyučuje:  ČEJ, SPV, VÝV, ČSP

O třídě:  Ahoj všichni! My jsme „Jungle animals“ - sehraná parta 7.E2

Chodíme spolu do třídy již pátým rokem, proto jsme fajn kamarádi a dobře spolu vycházíme. Je nás celkem 21, dívky jsou v převaze, ale kluci se u nás mají dobře. Jsme děti mnoha zájmů a talentů, o kterých si rádi povídáme. Jsme chytré hlavy, nebojíme se výzev a jsme pro každou legraci:-). Nebojte se džungle a přijďte nás navštívit! 

About our class: Hello everybody! We´re the “Jungle animals” – a great bunch of children from 5.E2. We have been attending our class for almost five years together and we are great friends and get along well. There are 21 of us, there are more girls, but the boys have a good time in our class. We have many different interests and talents that we love to talk about and share. We are smarty pants, and we are not afraid of challenges and keen to have fun always:-). Don´t be afraid of the jungle - come and see us!

 

 

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Po

 

MAT ČEJ ČSP   ANJ VLA      

Út

 

MAT ČEJ ČEJ   ANJ PŘV TĚV    

St

 

PŘV ČEJ ČEJ   MAT VLA      

Čt

 

ANJ ČEJ MAT   VÝV VÝV TĚV    

 

MAT ČEJ ICT   HUV        

 

Fotogalerie

 • Virtuální realita (25)

  Virtuální realita - Vesmír

  15.prosince 2021
  Ve středu 15.12. jsem navštívili program Vesmír - virtuální realita ve SVČ Ostrčilova. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny. V jedné skupině si pro nás připravili prezentaci o vesmíru a s pomocí tabletů (v programu Corinth) jsme vyhledávali informace k vyplnění pracovních listů. Ve druhé skupině jsme si vyzkoušeli virtuální realitu se speciálními brýlemi a ovladači. Cestovali jsme ve vesmíru a ještě dál:-). Nakonec jsme si zahráli soutěž o ceny a hledali odpovědi na kvízové otázky. Skupiny se pak samozřejmě vyměnily. Bylo to super a těšíme se na příště!
 • Christmas Art (8)

  Christmas Art

  10.prosince 2021
  Christmas is just around the corner so we decorated our classroom to tune ourselves into the festive mood:-)
 • návštěva keramické dílny (20)

  Keramická dílna

  19.listopadu 2021
  V pátek 5. a 19. listopadu jsme navštívili keramickou dílnu v SVČ Ostrčilova. Naším úkolem bylo vytvořit a ozdobit misku v keltském stylu. Pracovali jsme s nadšením a již netrpělivě čekáme, jak se naše výrobky povedly...
 • Halloween (8)

  Halloween

  26.října 2021
  On the 26th October we had great fun doing Halloween activities in our class. In Math we played Halloween Kahoot and solved Sudoku. In our Czech and English lessons we created and shared spooky scary stories. Throughout the day we enjoyed our Halloween buffet with delicious homemade treats.

 Image result for moap