Třída 7.E2

Třídní učitel:  Mgr. Jindřich Švub          E-mail:  svub@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  TĚV, SPV, ČSP, VP, Metodik prevence

O třídě: A už se to opět rozjelo. Nový školní rok se řítí vpřed a s ním i nová třída 6.E2, která přátelsky otevřela dveře novým spolužákům. Adaptační kurz nám pomohl se lépe poznat a i díky tomu jsme vytvořili přátelskou, pozitivně naladěnou skupinu. Nuda u nás neexistuje, ale hluk tu pořád je. Těšíme se na všechny akce. Určitě si to spolu užijeme.

And it's back on. The new school year is rushing ahead, and with it the new class 6.E2, which has opened its doors amicably to new classmates. The adaptation course helped us get to know each other better, and it also created a friendly, positive group. Boredom doesn't exist here, but the noise is still there. We look forward to all the action. I'm sure we'll have fun together.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

• besídka (5)

22.prosince 2021
    Poslední den ve škole před vánočními svátky jsme prožili v nevídané pohodě, přátelství a vřelosti. Měli jsme upřímnou radost obdarovávat své kamarády, ale i dostávat dárečky a být překvapen, kdo na mne myslel. Společné chvíle jsme zaplnili hrami a zpěvem. Loučili jsme se a odcházeli domů s pocitem, že je nám společně dobře. Všem přejeme šťastné svátky.
  • vánoční bruslení (5)

Vánoční bruslení

21.prosince 2021
    Tak opět po roce jsou tu Vánoce a naše třída v dobré náladě zkouší nové kreace na ledě. Všichni jsme přežili a hlavně si spolu užili. Budeme se těšit na další rok.
  • Science

17.prosince 2021
    Science or not Science? That is the question! We like it.Learning about electricity is big fun.
  • charitativní akce (4)

Charitativní akce

12.prosince 2021
    I my jsme se zapojili do charitativních akcí , které pořádá naše škola. První z nich byla Krabice od bot. Naše třída si pro obdarování vybrala 7- letou dívku. Krabici jsme naplnili až po okraj věcmi, které určitě udělají radost. Druhá navazující akce byl Balíček pro radost. Tento dárek byl určen pro seniora. Věříme, že nejen naše srdečné dopisy, ale i dárečky potěší. Nechyběli jsme ani u příspěvku pro Třebovický útulek. Závěrem předvánočního času nás potěšilo 2.místo v celoškolní soutěži o nejlépe vyzdobenou třídu.Celá třída zabrala a výsledek se dostavil.
  • sférické kino (2)

Sférické kino

1.listopadu 2021
    V tomhle futuristickém kině jsme se ponořili do tajemství přitažlivosti, ve stopách A.Einsteina. Je neuvěřitelné, co nám naše škola umožní. Jiná perspektiva, jiné znalosti. Děkujeme, 6.E2.
  • adaptační kurz (7)

Adaptační kurz

24.října 2021
    Týden v Karlově pod Pradědem jsme si užili nejen jako nový kolektiv 6.E2, ale také jsme měli možnost poznat ostatní spolužáky všech 6.ročníků naší školy. Ještě jednou děkujeme panu učiteli Švubovi za super organizaci a zábavu.Ani se nám nechtělo zpět domů.

American Corner

24.září 2021
    Návštěva Knihovny města Ostravy - American Corner nás opět obohatila. Na interaktivní besedě o Spojených státech amerických jsme se dozvěděli fakta z oblasti zeměpisu, zajímavosti o svátcích a tradicích. Určitě se zde rádi vrátíme.

Image result for moap