Třída 7.E

Třídní učitel:  Mgr. Tereza Vráblová          E-mail:  vrablova@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  ČEJ, SPV, ICT

O třídě:

Aby byl obraz úplný, je třeba vzít 27 jedinečných dílků osobností puzzle, kdy každý z nich má v obrazu jedinečné a důležité místo. Ano, přesně takto se dá charakterizovat 7.E!
Jedná se o skvělou partu mladých lidí, kteří rádi diskutují a nad věcmi přemýšlí. Čas netráví jen ve škole, ale i během víkendu či jiných společných akcí tvoří prima partu.
Už se těšíme, až vyměníme obrazovky PC za živé setkání!

For a picture to be complete, it is essential to take 27 unique pieces of puzzle personalities, each of whom has a unique and special place in the picture. Yes, this is exactly how the 7.E can be characterised!
This is a great bunch of young people who like to discuss and think about things. They do not only spend time at school but also during the weekend or other events, where together they form a wonderful group.
We look forward to exchanging computer screens for live meetings!

Distanční školní lavice

6.května 2021
    Již více než rok 7.E "uvízla" v koronaprostoru. Domácí školní lavice jsou vyšperkované a dovedené k dokonalosti. Otázka nyní zní!!!.. Kam si po návratu do školních lavic dáme rozjedenou snídani, jak si vyměníme pozadí či dokonce vypneme kameru?...:-)
  • 7.E - online