přejít na obsah

Třída 7.E

Třídní učitel:  Mgr. Tereza Vráblová          E-mail:  vrablova@zs-ostrcil.cz 

Vyučuje:  ČEJ, SPV, ICT

O třídě:  

Aby byl obraz úplný, je třeba vzít 27 jedinečných dílků osobností puzzle, kdy každý z nich má v obrazu jedinečné a důležité místo. Ano, přesně takto se dá charakterizovat 7.E! 
Jedná se o skvělou partu mladých lidí, kteří rádi diskutují a nad věcmi přemýšlí. Čas netráví jen ve škole, ale i během víkendu či jiných společných akcí tvoří prima partu. 
Už se těšíme, až vyměníme obrazovky PC za živé setkání! 
 
For a picture to be complete, it is essential to take 27 unique pieces of puzzle personalities, each of whom has a unique and special place in the picture. Yes, this is exactly how the 7.E can be characterised!
This is a great bunch of young people who like to discuss and think about things. They do not only spend time at school but also during the weekend or other events, where together they form a wonderful group.
We look forward to exchanging computer screens for live meetings!

Fotogalerie

 • 26.42

  Distanční školní lavice

  6.května 2021
  Již více než rok 7.E "uvízla" v koronaprostoru. Domácí školní lavice jsou vyšperkované a dovedené k dokonalosti. Otázka nyní zní!!!.. Kam si po návratu do školních lavic dáme rozjedenou snídani, jak si vyměníme pozadí či dokonce vypneme kameru?...:-)
 • 7.E - online

  Online hodiny 7.E

  26.dubna 2021
  Na distanční výuce jsme s přestávkami již od října. Stali se z nás experti na počítače a online výuku. I když nás celá situace už nebaví, snažíme vydržet.. i takto to na našich hodinách může vypadat ;-)
i26.dubna 2021NÁSTĚNKA 7.E Rozklikněte si odkaz a zjistěte, co se u nás děje nového ;-)

KONTAKTY

Základní škola a mateřská škola Ostrava
Ostrčilova 10, příspěvková organizace

Ostrčilova 10/2557
Ostrava 702 00

: 61989037
DIČ: CZ61989037

Tel.: +420 596 113 411
E-mail: skola@zs-ostrcil.cz

 

 • Image result for moap