přejít na obsah

Třída 5.E2

Třídní učitel:  Mgr. Iva Toutová          E-mail:  toutova@zs-ostrcil.cz 

Vyučuje:  1. stupeň

O třídě:  Tento školní rok se jmenujeme Online class a musíme říct, že jsme to trefili! V online prostředí jsme jako doma, i když jsme raději ve škole. Přesto se snažíme stále postupovat v naších znalostech a dovednostech- prezentujeme, chatujeme, sdílíme, googlujeme. Snad to všechno uplatníme v našem životě.

This school year, our name is Online class and we have to say we hit it! In the online environment, we are at home, even though we prefer to be at school. Yet we are still trying to advance in our knowledge and skill - presenting, chatting, sharing, googling. Perhaps we will apply it all in our lives.

Fotogalerie

 • American Corner (1)

  American Corner

  17.září 2021
  Návštěva Knihovny města Ostravy - American Corner nás opět obohatila. Na interaktivní besedě o Spojených státech amerických jsme se dozvěděli fakta z oblasti zeměpisu, zajímavosti o svátcích a tradicích. Určitě se zde rádi vrátíme.
 • IMG_5168

  Nezapomenutelný den pro 5E2

  28.května 2021
  Zhlédnout nové fotbalové hřiště Baníku Ostrava, zúčastnit se tréninku prvoligového mužstva a vidět veškeré zázemí vrcholového sportu, opravdu stálo za to. Třešničkou na dortu bylo osobní setkání s hráči a dárek v podobě podepsaných dresů. Děkujeme a snad to u nás probudí novou touhu sportovat.

KONTAKTY

Základní škola a mateřská škola Ostrava
Ostrčilova 10, příspěvková organizace

Ostrčilova 10/2557
Ostrava 702 00

: 61989037
DIČ: CZ61989037

Tel.: +420 596 113 411
E-mail: skola@zs-ostrcil.cz

 

 • Image result for moap