Třída 4.E2

Třídní učitel:  Mgr. Štěpánka Hausková          E-mail:  hauskova@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  1. stupeň

O třídě:  Ahoj všichni! My jsme „Jungle animals“ - sehraná parta 4.E2.

Chodíme spolu do třídy již čtvrtým rokem, proto jsme fajn kamarádi a dobře spolu vycházíme. Je nás celkem 21, dívky jsou v převaze, ale kluci se u nás mají dobře. Jsme děti mnoha zájmů a talentů, o kterých si rádi povídáme. Jsme chytré hlavy, nebojíme se výzev a jsme pro každou legraci:-). Nebojte se džungle a přijďte nás navštívit!

About our class: Hello everybody! We´re the “Jungle animals” – a great bunch of children from 4.E2. We have been attending our class for almost four years together and we are great friends and get along well. There are 21 of us, there are more girls, but the boys have a good time in our class. We have many different interests and talents that we love to talk about and share. We are smarty pants, and we are not afraid of challenges and keen to have fun always:-). Don´t be afraid of the jungle - come and see us!

• IMG_20210528_112728

4E2 na dopravním hřišti

31.května 2021
    V pátek 28. 5. jsme se třídou 4.E2 navštívili Dopravní hřiště v Ostravě Přívoze. Děti nejprve absolvovaly teoretickou výuku ve třídě. Zopakovali si znalost pravidel silničního provozu, odpovídaly na otázky policistů a plnily úkoly na interaktivní tabuli. Po úspěšném zvládnutí písemného testu následovala praktická výuka jízdy na kolech. Všichni žáci nakonec získali “Průkaz cyklisty”.
  • den matek (15)

4E2 přeje maminkám

7.května 2021
    V neděli je ten významný den pro všechny maminky! 4E2 ač je na onlinu se s přáním poprali perfektně! Prokázali své IT schopnosti a v Jamboardu vytvořili krásná přání. :-)