Motýl

Kontakt:    ms.motyl@zs-ostrcil.cz

Tel.:            722 980 639

Vyučující:  Tomáš Křístek                                   E-mail:  kristek.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Mgr. Lenka Matulová                      E-mail:  matulova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:

Třída Motýlků je běžnou třídou pro děti ve věku od 4 let po předškoláky. Ve třídě si děti hrají a pracují v centrech aktivit, rády a často tvoří, bádají, objevují, vyrábí, malují, zpívají, cvičí a učí se o světě kolem sebe. Nechybí také Metoda dobrého startu, která děti rozvíjí ve všech sledovaných oblastech a především se moc baví!

My jsme třída červená,
pro motýlky stvořená.
Než vyletí v širý svět,
poznáváme každý květ:

Rozvíjíme smysly,
učíme se s písmeny i čísly,
knížky čteme pro radost,
pohádek není nikdy dost.

Hokusy, pokusy zkoušíme,
pro zdraví tělo cvičíme,
sportujeme rádi,
jsme tu kamarádi.

Hrajeme si, zpíváme,
na nástroje břinkáme,
velmi rádi tvoříme,
do školy se těšíme.

Rozvrh Motýl 2021

• IMG_20220615_104156751_HDR

Netradiční olympiáda

15.června 2022
    Netradiční olympiáda pro děti z mateřských škol našeho městského obvodu se opět vydařila a děti si ji patřičně užily a obsadily krásné čtvrté místo!
  • IMG-20220601-WA0074

Rainbow run ve školce

1.června 2022
    Den dětí v barvách duhy - zábava, radost, pohyb a barvy...to byl velkolepý Rainbow run!
  • IMG_20220523_091009414_HDR

Policejní projektový den

23.května 2022
    Projektový den s policií - děti si mohly z blízka prohlédnout policejní vybavení a výstroj, policejní auto, zapnout houkačku i mluvit do vysílačky. Dozvěděly se mnoho zajímavých informací a vyzkoušeli si na jedno dopoledne být pravým policistou
  • IMG_20220405_095224926

Nikolka a její asistenční pes Freddy

5.dubna 2022
    Naši mateřskou školu navštívila Nikolka se svými rodiči a asistenčním pejskem Freddym. Nikolka je z Bruntálu a je připoutána na invalidní vozík. Přijela k nám dětem ukázat, jak jí asistenční pejsek denně pomáhá a jak s ním pracuje.

Image result for moap