Krtek

Vyučující:               E-mail:

Vyučující:  Gabriela Čurdová        E-mail:  curdova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:
Naše třída "KRTEČEK" má 24 dětiček..

S maňásky hada "SNAKE" a myšky "INKY" se učíme anglicky. Známe spoustu slovíček, písniček i básniček.

Pravidelně cvičíme jogu, zpíváme, malujeme a tvoříme.

Máme kroužek "Malí šikulové" a práce v něm nás moc baví. Každý den si hrajeme. Máme hodně stavebnic, panenek i  skládanek. Do školky chodíme moc rádi, přijďte k nám naši noví kamarádi!

Rozvrh Krtek 2021

• divadlo loutek (4)

Divadlo loutek

30.října 2022
    V pondělí 24. října jsme navštívili Divadlo loutek s pohádkou Ani ryba ani krab.
  • hrad (18)

Návštěva Slezskoostravského hradu

13.října 2022
    Dnes jsme s dětmi navštívili Slezskoostravský hrad. Povídali si o historii, zhlédli prostory hradu - zbraně, brnění, vězení atd. Děti byly výletem nadšené. Byla to krásná procházka v nádherném podzimním dni.
  • cirkus (13)

Motýlí svět

6.října 2022
    Motýlí svět - návštěva představení na zahradě mš.
  • 20220929_093201663_iOS

Oslava narozenin

3.října 2022
    V pátek oslavila EMIČKA své šesté narozeniny a přinesla dětem občerstvení, na kterém jsme si všichni velmi pochutnali.

Image result for moap