Ježek

Vyučující:  Pavla Svrčinová          E-mail:  svrcinova.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Liběna Haburová        E-mail:  haburova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:
Třída Ježeček je běžná třída pro nejmladší děti, z nichž většina je mezi vrstevníky poprvé. Třída prošla během prázdnin velkou vizuální proměnou a rekonstrukcí, ve třídě byly položeny nové linoleum a koberce ve třídě i v herně. Třída byla vymalována a je kompletně vybavena novým nábytkem včetně vyvýšeného pódia ke hraní a relaxaci dětí. Ve třídě máme pro děti mnoho zajímavých a tvořivých her a hraček. Nechybí ani spousta různorodých koutků, jako kuchyňský, hudební, výtvarný, čtenářský nebo kutilský. Všechny děti si u nás ve třídě velice rády hrají, poznávají okolní svět  a čekají, co pěkného v něm najdou. Naším cílem je dětem tuto cestu ukázat a být jim inspirativním průvodcem. Snažíme se pomoci dětem najít si místo mezi ostatními, nabídnout jim příležitosti, zážitky a zkušenosti a zároveň se snažíme vytvořit pro děti příjemné prostředí, ve kterém se cítí spokojeně, jistě a bezpečně!

Rozvrh Ježek 2020/2021

Fotogalerie

i1.září 2022Informace k zahájení provozu MŠ v novém školním roce 2022/2023 Vše co potřebujete vědět k nástupu do mateřské školy po prázdninách - ať už k nám chodíte nějaký ten rok, nebo jste úplným nováčkem!

Image result for moap