Ježek

Vyučující:  Pavla Svrčinová          E-mail:  svrcinova.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Liběna Haburová        E-mail:  haburova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:
Třída Ježeček je běžná třída pro nejmladší děti, z nichž většina je mezi vrstevníky poprvé. Třída je vymalována "sluníčkovou" barvou a máme v ní pro děti mnoho zajímavých a tvořivých her a hraček. Nechybí ani spousta různorodých koutků, jako kuchyňský, hudební, výtvarný, čtenářský nebo kutilský. Všechny děti si u nás ve třídě velice rády hrají, poznávají okolní svět  a čekají, co pěkného v něm najdou. Naším cílem je dětem tuto cestu ukázat a být jim inspirativním průvodcem. Snažíme se pomoci dětem najít si místo mezi ostatními, nabídnout jim příležitosti, zážitky a zkušenosti a zároveň se snažíme vytvořit pro děti příjemné prostředí, ve kterém se cítí spokojeně, jistě a bezpečně!

Rozvrh Ježek 2020/2021

• P1530203

Zahradní slavnost a pasování předškoláků

24.června 2021
    Jaké to je, když se předškoláci loučí a vydávají se cestou ze školky do školy? Uspořádá se zahradní slavnost, děti se pasují na školáky, dostanou šerpy, dárky, pamětní listy, zpívá se, fotí se a nechybí ani slzičky štěstí a dojetí...
  • výlet do Raduně (50)

Výlet Včelky a Ježka do Raduně

17.června 2021
    Třetí společný výlet dětí ze třídy Ježek a Včelka - tentokrát do zámeckého parku v Raduni. Opět nás čekalo nádherné počasí a společný piknik. Prohlédli jsme si zámek, prošli se parkem kolem zámeckých rybníků a prohlédli si místní oranžérii.

Den dětí

8.června 2021
    Den dětí jsme oslavili s dinosaury! Na děti čekaly sportovní stanoviště, tvoření, dinokino, virtuální realita i skákací atrakce.
  • P1520810

Mauglího stezka v Bohumíně

2.června 2021
    Den dětí jsme si zpestřili o pořádné dobrodružství! Autobus nás zavezl do Bohumína, kde jsme si prohlédli park, voliéry exotických ptáků, kontaktní minizoo a hlavně jsme se vyřádili na úžasné Mauglího lanové stezce! Byl to krásný den!
  • P1520676

Relax minifarma v Těrlicku

27.května 2021
    Náš první společný autobusový výlet byl na skvělou minifarmu Relax v Těrlicku. Společně jsme si užili krmení zvířátek, piknik, hrátky na farmě, pocitový chodník i kontaktní část s kozičkami. Byl to krásný, slunečný a vydařený den!

• Image result for moap