Ježek

Vyučující:  Pavla Svrčinová          E-mail:  svrcinova.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Liběna Haburová        E-mail:  haburova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:
Třída Ježeček je běžná třída pro nejmladší děti, z nichž většina je mezi vrstevníky poprvé. Třída prošla během prázdnin velkou vizuální proměnou a rekonstrukcí, ve třídě byly položeny nové linoleum a koberce ve třídě i v herně. Třída byla vymalována a je kompletně vybavena novým nábytkem včetně vyvýšeného pódia ke hraní a relaxaci dětí. Ve třídě máme pro děti mnoho zajímavých a tvořivých her a hraček. Nechybí ani spousta různorodých koutků, jako kuchyňský, hudební, výtvarný, čtenářský nebo kutilský. Všechny děti si u nás ve třídě velice rády hrají, poznávají okolní svět  a čekají, co pěkného v něm najdou. Naším cílem je dětem tuto cestu ukázat a být jim inspirativním průvodcem. Snažíme se pomoci dětem najít si místo mezi ostatními, nabídnout jim příležitosti, zážitky a zkušenosti a zároveň se snažíme vytvořit pro děti příjemné prostředí, ve kterém se cítí spokojeně, jistě a bezpečně!

Rozvrh Ježek 2020/2021

• P1530203

Zahradní slavnost a pasování předškoláků

24.června 2021
    Jaké to je, když se předškoláci loučí a vydávají se cestou ze školky do školy? Uspořádá se zahradní slavnost, děti se pasují na školáky, dostanou šerpy, dárky, pamětní listy, zpívá se, fotí se a nechybí ani slzičky štěstí a dojetí...
  • výlet do Raduně (50)

Výlet Včelky a Ježka do Raduně

17.června 2021
    Třetí společný výlet dětí ze třídy Ježek a Včelka - tentokrát do zámeckého parku v Raduni. Opět nás čekalo nádherné počasí a společný piknik. Prohlédli jsme si zámek, prošli se parkem kolem zámeckých rybníků a prohlédli si místní oranžérii.
!24.srpna 2021Informace k zahájení provozu MŠ v novém školním roce 2021/2022 Vše co potřebujete vědět k nástupu do mateřské školy po prázdninách - ať už k nám chodíte nějaký ten rok, nebo jste úplným nováčkem!

• Image result for moap