Ozdravný pobyt - 1.stupeň

Ozdravný pobyt 1. stupně Valašské Klobouky 6. - 19. 2. 2017

Celkem 46 dětí prvního stupně se v únoru zúčastnilo 14 denního ozdravného pobytu v oblasti, která není postižena smogovou situací, financovaného z rozpočtu Statutárního města Ostravy . Pobyt v Horském hotelu Jelenovská nabízel nádherné prostředí Bílých Karpat.

Děti si užívaly sněhu a sluníčka bobováním a vycházkami po okolí. Vzhledem k pěknému počasí, které nám přálo celý pobyt, se mohly radovat z každodenního pobytu venku v čerstvém a nezávadném ovzduší. Regeneraci po pobytu venku jim umožnila možnost využívání vnitřního bazénu ubytovacího zařízení.

Také z doprovodného programu byly děti nadšené. Navštívily Městské muzeum Valašské Klobouky, ZOO v Lešné. Nevšední zážitek pro děti byl výlet do Zlína, kde navštívily Filmový uzel, novou dominantu filmových ateliérů na Kudlově. Tam si po komentované expozici v animačním workshopu vyzkoušely práci animátora a dokonce si vytvořily svůj první kousek animovaného filmu.

Celý pobyt jsme si s dětmi náramně užili a pro všechny zúčastněné bylo 14 dní v tak krásném prostředí velkým přínose.

Mgr. Radmila Hiklová