Ostrčilka má hvězdy - TANEC

Ostrčilka má hvězdy!

To je nejen název letošního celoročního projektu, ale také zjištění, ke kterému jsme došli v pátek 24. února při dalším projektovém dni tentokrát věnovanému tanci. Při vystoupeních v tělocvičně jednotlivců i tříd jsme shlédli spoustu téměř profesionálních vystoupení od Street Dance až po balet.

Dětem se vystoupení spolužáků moc líbila, ale ještě více je nadchlo, že se některé tance mohly samy naučit.

Během celého vyučování probíhalo ve škole 7 tanečních workshopů, kde si celé třídy mohly vyzkoušet Flamenco, Salsu, Street Dance, balet, latinské tance, oblíbené dětské tance a dokonce se naučily točit s hůlkou s mažoretkami.

Zkrátka jsme se protančili celým vyučováním až ke zjištění, že tanec nás baví a že naše škola je plná talentů, které rádi představíme na našem tradičním festivalu v květnu spolu s dalšími hvězdami Ostrčilky. Ty jsme objevili i na jiných projektových dnech věnovaných zpěvu, recitaci, divadlu a výtvarnému umění.

Už teď se těšíme na poslední projektový den. Uskuteční se v dubnu a bude mít snahu dokázat, že Ostrčilka má hvězdy i v oblasti vědy.

Mgr. Taťána Bahnerová