Soutěž Příroda s otazníky

Soutěž „PŘÍRODA S OTAZNÍKY“

Ve dnech 3. a 5. listopadu se vybraní žáci z 6. a 7. ročníků účastnili dalšího ročníku soutěže „Příroda s otazníky „.Tato soutěž je pořádaná SVČ v Ostravě Porubě ( Středisko mladých přírodovědců ) a má dvě kola.

I letos byl velký zájem mezi žáky a z každého ročníku odcházely soutěžit tři tříčlenné skupiny. V minulém školním roce se skupina sedmého ročníku  umístila celkově po obou kolech na prvním místě, takže děti cítily větší zodpovědnost a příprava probíhala v ranních hodinách ve škole, ale také venku…  Nejdůležitější je „poznávačka“ rostlin i živočichů. Úspěchu jsem opět dosáhli!

Z prvního kola u 6. ročníků si odnášíme tato významná ocenění:

1. místo v jednotlivcích( Jakub Dungel )
  2. místo v jednotlivcích( Johana Novotná )
  3. místo ve skupinách( Jakub Dungel, Hana Jaloviecová, Marie Ličková )
  4. místo ve skupinách ( Johana a Kryštof Novotní, Patrik Šebesta )

Z prvního kola 7. ročníků si odnášíme tato ocenění:

1. místo ve skupinách (Markéta Maléřová, Veronika Novotná, Adéla Morská )
  2. místo v jednotlivcích ( Veronika Novotná )

Děkujeme všem žákům za poctivou přípravu a reprezentaci .Těšíme se na jarní kolo, kterého  se mohou účastnit opět všechny skupiny z naší školy!!!

Vaše učitelky Mgr. Olga Malohlavová a Mgr. Radka Náplavová