Adaptační kurz 6. ročníků 2024

Ve dnech 30. 9. - 4. 10. se žáci 6. ročníků zúčastnili adaptačního kurzu v malebném prostředí Karlova pod Pradědem. Hlavním cílem kurzu bylo lépe se poznat, naučit se efektivně komunikovat a podpořit vzájemnou spolupráci v kolektivu. Během těchto dní jsme se také zaměřili na rozvoj týmového ducha, zlepšení schopností řešit problémy a posílení důvěry mezi jednotlivými žáky. Program byl bohatý na různorodé aktivity. Každý den jsme se věnovali různým sportovním činnostem, které nám umožnily nejen posílit fyzickou kondici, ale také otestovat naši schopnost spolupracovat. Vypravili jsme se na výlet do přírody, kde jsme si užili krásu okolní krajiny a zároveň se učili, jak důležitá je vzájemná podpora při překonávání překážek.

Kromě sportu jsme také plavali v bazénu. Večer jsme hráli týmové hry, které prohloubily naši komunikaci a schopnost se domluvit. Tento adaptační kurz byl pro žáky nejen zážitkem plným zábavy, ale i cennou zkušeností, která je naučila lépe spolupracovat a řešit problémy společně. Žáci odjížděli spokojení a s pocitem, že se navzájem lépe poznali a vytvořili přátelštější kolektiv.

DEN 1. DEN 2.
DEN 3. DEN 4.