Zájezd do Anglie 2023 - Den 3.

JURSKÉ POBŘEŽÍ (S VÝUKOU)

Den 3.

Ahoj mami, tati a sestro,

už se cítím jako Angličan. Snídám toasty, obědvám sendviče a večeřím fish and chips. Během večeře celkem plynně konverzuji s rodinou (pokud znám slovíčka). Všichni jsou na nás hodní a moc se mi líbí „náš“ dům. Spolužáci z jiných rodin říkají to samé (a asi se jim dá věřit, protože vypadají spokojeně). Včera během výletu na Stonehenge (takové obrovské kameny v kruhu) se kromě toho, že mě Miss Radka na chvíli přesadila dopředu (protože jsem prý „ztratil barvu“), nestalo nic pozoruhodného, takže ani nevím, co bych psal. Ve škole nás o přestávkách hlídá Miss Petra a vždycky nenápadně vyzvídá, co zajímavého jsme zažili, aby to prý zpracovala do jakéhosi deníku. Jo, a taky jsme včera byli u jedné katedrály, myslím, že se to místo jmenovalo Salisbury.

Evžen