Recitační a pěvecká soutěž na 1. stupni

Únor se na ZŠ Ostrčilova nesl v duchu umění, tedy v básních a písních. Probíhaly totiž pěvecké a recitační soutěže.

Dne 15. 2. proběhly tyto soutěže pro 1. a 2. ročníky a dne 22. 2. pro 3. – 5. ročníky. A teď se podívejme na výsledky. Po náročném rozhodování porota došla k tomuto závěru.

Za recitaci se na 3. místě umístili – Amálka Lindovská ze 1. B a z kategorie starších žáků Mikuláš Blahovec ze 3. E.

Na druhém místě se umístili – Blanka Hlaváčková ze 2. E2 a ze starších žáků Bartoloměj Příhoda ze 4. E2.

Na 1. místě se umístili – Kristián Choleva z 1. E1 a ze starších žáků Karolína Eleni Sikorová ze 4. E1.

Za zpěv se na 3. místě umístily – Barbora Klimánková z 1. A a ze starších žáků Sofie Blažejová ze 4. E1.

Na 2. místě se umístili Viktorie Košicová z 1. B a ze starších žáků Mikolaj Skitek z 5. E.

Na 1. místě se umístily Kateřina Bezděková z 2. E2 a ze starších žáků Tereza Hypšová z 3. A.

Děkujeme všem účastníkům soutěží, výhercům moc gratulujeme.