Balíček pro radost 2022

Stejně jako v minulém školním roce jsme připravili Balíčky pro radost pro babičky a dědečky, kteří budou trávit Vánoce v domovech pro seniory. Dle organizátorů poputují letos balíčky do DS Magnolie (Vítkovice), DS Sluníčko (Zábřeh), DS Slunečnice (Přívoz) a zbylé balíčky předají již tradičně Charitě Ostrava. Počet balíčků, které jsme letos společně připravili,je oproti loňskému roku dvojnásobný! Věříme, že udělají radost obdarovaným, přiblíží rodinnou vánoční atmosféru a vykouzlí úsměv na tváři ....
...a my máme radost, že jsme k tomu mohli přispět a stát se součástí tak krásného projektu.
1. prosince na TV Polar vyšel o sbírce článek, zdev němž je naše škola zmiňována a dokonce je v něm zveřejněna fotka z našeho loňského předávání balíčků.

Děkuji všem za spolupráci a podporu při chystání balíčků a přeji klidné předvánoční období
Táňa Bahnerová