Svatomartinský koutek

Dne 11. 11. si naše škola připomínala svatomartinskou tradici. Martin k nám sice na bílém koni nepřijel, ale nám to vůbec nevadilo. Sníh jsme si vykouzlili sami. Symbolicky jsme se oblékli do bílého a zasněžili tak naši školu. Třída 1E1 Flyers dokonce připravila kratičké divadelní představení Legenda o svatém Martinovi, které odehráli pro děti z naší mateřské školy. Součástí připomínky tohoto dne byl u recepce i u vstupu na bilingvu vytvořen koutek, kde mohli žáci 1. a 2. stupně hlasovat o tom, zda v pátek v Moravské Ostravě nasněží nebo ne. Stačilo jen vystřihnout sněhovou vločku, opatřit jménem a vhodit ji do správné nádoby. Nasněží? Nenasněží? Nakonec se děti rozhodly a v pondělí 14. 11. jsme vyhlásili vítěze této tipovací soutěže, kteří získali malý dáreček!