GOLFOVÉ DOPOLEDNE V KRAVAŘÍCH

GOLFOVÉ DOPOLEDNE V KRAVAŘÍCH

19. 10. 2021 absolvovali žáci 5. A třídy v rámci hodin Tv pod vedením zkušených profesionálních trenérů Mirka Skokana a Jirky Paťavy v areálu Silesia Golf Resort Kravaře golfový trénink.

Naši žáci absolvovali intenzivní tréninkovou jednotku golfu – vyzkoušeli si odpaly, dlouhé rány na odpališti, patování do jamek a krátké hry na patovišti, svezli se golfovou buginou….a získali tak  spoustu informací o tomto sportu a měli možnost poznat nádherný golfový areál v našem regionu.

Tuto akci jsme měli naplánovánu již o  týden dříve i pro naše prvňáčky, bohužel, tehdy nám nepřálo počasí, takže jsme ji museli zrušit…..tentokrát jsme strávili nádherné podzimní sportovní dopoledne.

Velké poděkování patří oběma trenérům Mirkovi Skokanovi a Jirkovi Paťavovi, že umožnili žákům vyzkoušet si tento zajímavý sport.

Simona Podešvová