Recitační soutěž na 1. stupni

Ve středu 5. února 2020 proběhla na naší škole recitační soutěž, které se zúčastnili výherci třídních kol z 1. stupně.

V 1. kategorii, ve které soutěžili prvňáčci, zvítězila Anna Marie Chlebounová z 1.A. Těsně za ní se na druhém místě umístila  Alex Solnická z 1.B.

Ve 2. kategorii, tedy mezi žáky 2. a 3. ročníků, nenašla konkurenci Sára Spencer z 3. A. Druhé místo získal Vojtěch Musil z 2.B.

Ve 3. kategorii, kde se utkali žáci 4. a 5. ročníků, se na prvním místě umístila Julie Děrgelová z 5.C. Druhé místo obsadila Silvie Smrčková ze 4.A.

Vítězům gratulujeme a držíme palce v obvodním kole. Poděkování patří i všem ostatním recitátorům – Nele Hartmanové, Ester Míchalové,, Adéle Prášilové, Jakubu Vymazalovi, Karolíně Stehlíkové a Adéle Vrožinové, kteří se na soutěž připravovali ze všech sil a hrdě reprezentovali své třídy.

Mgr. Taťána Bahnerová