Příroda s otazníky

Ve středu 20. listopadu a ve čtvrtek 21. listopadu se konal další ročník přírodovědné soutěže s názvem Příroda s otazníky ve Středisku přírodovědců na Čkalovově ulici v Ostravě - Porubě. Naše škola se účastnla již několikátým rokem. Ve středu soutěžili šesté ročníky a ve čtvrtek sedmé ročníky. Z každé třídy jsme vyslali tři trojčlenná družstva, a školu tak reprezentovali žáci třídy 6. A, 6. B, 6. E, 7. A, 7. B a 7. E. Žáci soutěžili ve třech kategoriích: vědomostní test, kvíz a poznávačka.
Výsledné umístění:
6. ročníky
Tým třídy 6. A: 6. místo (ve složení Alexandra Gattnarová, Nela Novotná, Aneta Vašutová)
Tým třídy 6. B: 13. místo (ve složení Táňa Bělunková, Radek Škovrán, Alena Soušková)
Tým třídy 6. E: 17. místo (ve složení Patrik Pinkas, Marek Obrusník, Michael Bajger)
Ve středu soutěžilo 24 družstev.
7. ročníky
Tým třídy 7. A: (ve složení Jakub Ježo, Matěj Humeník, Kristýna Krhutová)
Tým třídy 7. B a 7. E: (ve složení Nguyen Mai Xuan, Marek Malík, Kryštof Pelikán)
Tým třídy 7. E: (ve složení Anna Lichnovská, Charlotte Kotová, Ella Dluhošová)
Ve čtvrtek soutěžilo 24 družstev.

pedagogický doprovod: Mgr. Daniela Kopečná a Mgr. Kristýna Chmelarská