Recitační soutěž - 1. stupeň školní kolo

20.února 2019 proběhla na naší škole recitační soutěž, které se zúčastnili výherci třídních kol z 1. stupně.

V 1. kategorii, ve které soutěžili prvňáčci, zvítězil Vojtěch Musil z 1.B s básní Podle televize od Miloše Kratochvíla. Těsně za ním se umístila Nela Hartmannová z 1.A.

Ve 2. kategorii (2. a 3. ročník) nenašla konkurenci Beáta Kubatá z 2. C s básní Myšák Miky od Jiřího Žáčka. Druhé místo získal Hynek Kupčík z 2. A.

Ve 3. kategorii (4. a 5. ročník) se na prvním místě umístila Julie Děrgelová ze 4.C s básní Maminčino zrcátko od Jaroslava Seiferta. Druhé místo obsadil Jiří Hlaváč ze 4.A.

Každý recitátor sklidil velký potlesk. Vítězům gratulujeme a držíme palce v obvodním kole. Poděkování patří i všem ostatním recitátorům (Nikolas Fillo, Vilém Brabec, Matouš Ondra, Lucie Králová, Sofie Rundová, Margaret Pavlicová, Tatiana Bělunková), kteří se na soutěž připravovali ze všech sil a předvedli velice hezké výkony.

Mgr. Taťána Bahnerová