Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo

Olympiády mají v mnoha předmětech dlouhou tradici a úspěchy v těchto soutěžících poměrně značnou prestiž, zejména pokud trofej byla vybojována v některém z vyšších kol.

V úterý 22. ledna 2019 naši nejlepší žáci – angličtináři z 2. stupně bojovali o trofej ve školním kole Olympiády z anglického jazyka. Nároky této konverzační soutěže souvisí nejen s očekávanou vysokou úrovní mluvních dovedností účastníků, ale také s nutností překonat jakékoli vnitřní obavy a trému, protože jen klidný a sebevědomý soutěžící může podat perfektní výkon.

Porota letošního ročníku byla jako každý rok s výkony všech soutěžících dostatečně spokojená. V okresním kole budou naši školu reprezentovat absolutní vítězové v obou kategoriích (6. – 7. ročník, 8. – 9. ročník). GOOD LUCK!

Mgr. Petra Lexová