Typing Junior Ostrava 2018

TYPING JUNIOR OSTRAVA 2018 VE ZNAMENÍ NĚKOLIKA ÚSPĚCHŮ

Popularita odpolední výuky je pochopitelně všeobecně nízká. Úspěchy našich žáků v soutěžích, které s předměty odpolední výuky souvisí, jsou proto dvojnásobně příjemné.

V pondělí 26. listopadu se dvě žákyně z 8.A a dva žáci z 9.A zúčastnili soutěže  v psaní na klávesnici TYPING JUNIOR OSTRAVA 2018 (pořadatel: Obchodní akademie a VOŠS, Karasova 16, Ostrava – Mariánské Hory). V časovém limitu měli za úkol „propsat“ co největší počet cvičení v programu ZAV (Pozn. Jaroslav Zaviačič – vícemistr světa v psaní na mechanickém stroji). Ačkoli e-learningová výuka ZAV byla do volitelného předmětu základy administrativy zavedena teprve v letošním školním roce, naši žáci dokázali vybojovat 2. 3. i 4. místo! Senzace! Radost máme o to větší, že jsme 3. místo obsadili také v rámci družstev.

Ukazuje se, že odpolední výuka smysl má; rozšiřuje profil absolventa naší školy a již nyní zvyšuje jeho možnosti úspěchu.

Mgr. Petra Lexová