Šestý týden se sice nekonala žádná akce, ale zato jsme se snažili jít ven za každého počasí :-) Sice nás jedno stihnul opravdu nárazový déšť ale utekli jsme a ani se nerozmočili:-)

Pátý týden bylo celkem sychravo, ale to nám nezabránilo vyzkoušet naplno spoustu nových věcí :-) Především interaktivní tabuli , na které jsme si postupně společnými silami nakreslili skvělý obrázek.

Čtvrtý týden se nesl v duchu dokonalého "babího léta". Počasí bylo skvělé, ráno sice trochu zima, ale i tak jsme si to všichni skvěle užili. Snažili jsme se být co nejvíce venku abychom si ty poslední kousky sluníčka opravu vychutnali :-)

Třetí týden se nesl v duchu Ostravy, na kterou bylo zaměřeno i téma :-) navštívili jsme Novou radnici, řeku Ostravici, památník J.A.Komenského v parku :-) vaše děti toho ví zase o něco více :-) no a samozřejmě pokračujeme v bruslení...a k tomu všemu máme ještě skvělé počasí :-)

Druhý týden ještě stále svítilo sluníčko a tak jsme se pustili do projektu BRUSLAŘSKÁ ŠKOLIČKA ANEB BUĎME (IN)LINE. Jde o výcvik inline bruslení pro nejmenší :-) financováno z grantu MO :-) děkujeme

První týden jsme skvěle zvládli, do školky se těšíme, a dokonce nás už stihlo navštívit i skvělé divadlo :-)