Dobrý den všem rodičům a dětem.

• tento týden bude u Ježků Podzim plný skřítků. Čeká nás podzimní výtvarná dílna s názvem "Pan Bramborka". Poprosíme tedy o přinesení jedné brambory ke kreativnímu využití:-)
  • Zároveň připomínáme, že 13.11. v 8 hodin proběhne ve školce vánoční focení. Varianty provedení jsou k nahlédnutí na nástěnce před třídou a informace s objednávkami najdete u třídní učitelky.
  • Pro Vaše děti se připravuje již tradičně zimní varianta školky v přírodě. Předběžný termín je stanoven na prosinec a prozatím zjišťujeme Váš předběžný zájem. Prosíme však o zvážení samostatnosti a připravenosti Vašich dětí. Bližší informace Vám opět rády poskytnou třídní učitelky osobně na třídě, nebo formou elektronické odpovědi.

S pozdravem a přáním hezkých podzimních dnů,

paní učitelky, Hanka a Pavla