Vlčata

Kontakt:    ms.vlcata@zs-ostrcil.cz

Tel.:          +420 722 979 953

Vyučující:  Bc. Dominika Sládková              E-mail:   sladkova.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Radmila Novobílská                   E-mail:   novobilska.ms@zs-ostrcil.cz

Asistent pedagoga: Magdaléna Soukupová  E-mail:   soukupova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:
,,Pojďte děti, pojďte hned,
objevíme celý svět.
Ničeho se bát nebudeme,
hezky si to užijeme!''

V naší třídě ''Vlčata'' jsme všichni velcí kamarádi, a protože jsme jedni z nejstarších ve školce, chtěli bychom objevit celý svět a vše kolem nás. Na této dlouhé cestě nás provází náš vlk Cestovatel, kterého si také často zveme k nám domů na návštěvu a prožíváme s ním spoustu zážitků, ty pak pečlivě zaznamenáváme do deníku. Naše cestovatelská loď má hned tři kapitány! Paní učitelku Radku, Dominiku a paní asistentku Majdu, které se nás snaží naučit vše potřebné, abychom se pak v tom velikém světě sami neztratili. K tomu samozřejmě patří i učení angličtiny, která nás moc baví. Každý, kdo se nebojí dobrodružství a rád se učí novým věcem, bude se u nás mít krásně.

Rozvrh Myška 2021

Image result for moap