BILINGUAL SCHOOL OSTRAVA

Andělský jarmark

Škola plná andělů, děti v andělských maskách, učitelé převlečeni za anděly, andělská výzdoba… Tak vypadal tradiční předvánoční jarmark na naší škole. Letos ale přece jen trochu jiný…

Nazvali jsme ho Andělský, protože andělé k  adventu samozřejmě patří, ale především proto, že jsme se rozhodli v předvánočním období podpořit nadaci Dobrý Anděl. Většina tříd se rozhodla darovat svůj zisk z jarmarku této nadaci, celý prosinec je možnost přispět do kasičky v recepci školy a každý dětský návštěvník, který splnil stanoviště uvedená na andělské kartě, svým činem přispěl na tuto sbírku!

Na jarmarku samozřejmě nechyběly vánoční dílny a prodejní stánky s vánočními výrobky, dekoracemi a drobnými dárečky. Letos navíc přibyly i Mikulášská cukrárna a čertovské laboratoře.(Ani v předvánočním čase totiž nezapomínáme na náš celoroční projekt – Rok vědy.) Pestrý byl rovněž i doprovodný program. Děti tančily, zpívaly, hrály divadlo.

Věříme, že se dětem i jejich rodičům společně prožité odpoledne líbilo a přejeme všem radostné a klidné Vánoce.

Za učitelský sbor Táňa Bahnerová