Třída 8.E2

Třídní učitel:  Jindřich Švub          E-mail:  svub@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  TĚV, SPV, ČSP, PKZ, Metodik prevence

O třídě: Ahoj. My jsme třída 8.E2. Jsme hlasitá a crazy třída, která má ráda zábavu. Říkají nám, že jsme mimoni a my to víme. Všichni jsme dobří kamarádi a máme dobré vztahy. Možná jsme občas na zabití, ale s náma nuda neexistuje. Jsme sportovně nadaní a hooodně souteživí. Moc se nám nechce učit, ale holt nemáme moc na výběr, protože tiktaktiktak .. ani se nenadějeme, rok uteče jako voda a budeme řešit přihlášky na Střední školy a přijímačky.

Hey. Hey. We're class 8.E2. We're a loud and crazy class that likes to have fun. They tell us we are like Minions and we know it. We are all good friends and have good relationships. We might be killing it at times, but there is no boredom with us. We are athletically gifted and very competitive. We don't enjoy learning, but we don't really have much choice, because tikktakktak.. we don't even think about it, the year will go by like water and we'll be dealing with high school applications and entrance exams.

0.

1.