Ekoolympiáda

Dne 10.6.2015 jsme se s vybranými žáky 6.ročníků zúčastnili „Ekoolympiády“ v Havířově, kterou organizuje Městská knihovna. Jednalo se již o několikátý ročník, ale my do této soutěže vstoupili poprvé a hned s velkým úspěchem!

Žáci se poprali se znalostním testem a pak plnili úkoly na několika stanovištích. Sbírali plusové body v podobě PET víček a ty pak směnili za ceny. Ve výsledném sčítání se skupina z 6.A : Marie Kúhpastová, Karel Kajta a Jan Cesnak…..umístila na krásném 3. místě!! V jednotlivcích se také na 3.místě umístila Veronika Novotná z 6.B.

Celkově se skupina z 6.B ve složení Veronika Novotná, Štěpán Kowalski a Petra Špatná umístila na krásném místě a byla v těsném závěsu za výherním místem.

V soutěži šlo jak o znalosti, tak i o pohotovost, schopnost rychle reagovat a vyhledávat informace. Naše děti byly nejmladší a soutěžily i s 9. ročníky. O to větší radost byla z umístění…

Gratulujeme k výhře a děkujeme za reprezentaci školy!!!

Mgr. Olga Malohlavová

Mgr. Radka Náplavová