Školní kapela v nahrávacím studiu

„Hurá“, máme „Cédéčko“.

V průběhu letošního května se naší školní kapele pod vedením Mgr. Dana Rajnocha (klavír) a Mgr. Dalibora Tomáše (baskytara, cajoch) podařilo natočit první jubilejní CD, které se skládá z oblíbených písní jejich členů. Úžasný zpěv Kristýny Kriebelové, Veroniky Stoimenovové a Barči Sedláčkové je doprovázený hrou na kytaru Adama Černoška. Ačkoliv je tato sestava téměř dokonalá, bohužel jsou skoro všichni již žáky devátého ročníku, a proto nám budou v příštím školním roce velmi chybět.

Pokud byste si nás chtěli poslechnout, neváhejte se přijít podívat ve čtvrtek 28. 5. 2015 odpoledne na závěrečný projektový den, kde budeme vystupovat.

Milí žáci, umíte-li na nějaký hudební nástroj, nebo pěkně zpíváte a chtěli byste se stát členy naší kapely, neváhejte a obraťte se prosím na Mgr. Dana Rajnocha.