Projektový den - ŠPANĚLSKO

Temperamentní a vášnivé Španělsko pohltilo naší školu již od ranních hodin.  Při příchodu nás vítala školní kapela krásnými španělskými rytmy.  Naladili jsme se na taneční vlnu, v níž jsme se drželi celý den.  Tančílo se všude.  Na chodbách i ve třídách.  Když nás nohy bolely,  doplnili jsme síly španělskými dobrotami a nápoji.  Pro své mladší kamarády si žákyně 8. ročníků připravily rychlokurz španělštiny. Děvčata byla velmi šikovná, rozené učitelky:-). Moc jim tímto děkujeme, stejně tak paní učitelce Bylicové za organizaci.

Španělsko bylo poslední evropskou zemí v našem celoročním projektu a na všechny děti a jejich rodiče se budeme těšit 28. 5. na školním festivalu „Ostrčilka -  evropské místo nejen kultury“.

Hasta la vista!!!

učitelé 1. stupně