Ostrčilka Cup

V úterý 26. června se konal třetí ročník školního turnaje ve fotbalu Ostrčilka cup. Mezi sebou soutěžilo 9 týmů rozdělených do kategorií 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník Týmy byly k překvapení všech složeny nejen z chlapců, ale i dívek. Milým zpestřením byl tým dívek z 9. tříd s názvem Nechte nás vyhrát, který sice nebodoval, nicméně svou chutí předčil mnohé ostatní týmy :-) Díky nekompromisním rozhodčím p. uč. Švubovi a p. uč. Zineckerové všichni dodržovali fair-play. A jak to všechno dopadlo?

Kategorie 6. - 7. tříd

1. FC Donut (7. A)
  2. Béčkaři (6. B)
  3. Břevna (7. C)

Kategorie 8. - 9. tříd

1. (CR) 7
  2. Ofsajd
  3. Růžoví motýlci

Nejlepšími střelci turnaje byli Štěpán Matura ze 7. A a Max Smička z 8. B. V samotném závěru si zahráli exhibiční utkání vítězové jednotlivých kategorií a o vítězství nakonec musely rozhodnout až penalty.

Všichni si turnaj užili, hráče přišli na tribuny povzbudit spolužáci se svými učiteli a také mnozí z rodičů a atmosféra byla parádní. Takže na příštím ročníku AHOJ!

Mgr. JindřichŠvub