Česko-polskéhý projekt „Mezilidská komunikace - tváří v tvář bez internetu“.- pobyt Istebna

V týdnu 7.-11.5. se výběr žáků ze sedmých ročníků zúčastnil prvního pobytu v polské Istebne v rámci česko-polského projektu „Mezilidská komunikace - tváří v tvář bez internetu“.

Děti měly nabitý program, kromě výletů pěšky i na kole byly zapojeny do nejrůznějších aktivit podporujících rozvoj vzájemné komunikace mezi českými a polskými dětmi a jejich vzájemnou spolupráci.

Součástí programu byly teambuildingové aktivity, výuka společenských tanců, kolektivní a sportovní hry, horolezecká stěna, návštěva aquaparku, základy první pomoci, přednášky na téma vývoje technologií a bezpečného chování na internetu, diskotéky a také opékání špekáčků a zpěv česko-polských písní.

Celý týden se nesl v duchu pohody, klidu, vzájemného poznávání, děti si pobyt užily a již teď se těšíme na další týdenní výjezd na začátku října, tentokrát v ČR v Davidově mlýně u Kružberku.

Mgr. Radka Folwarczna a Mgr. Jakub Mezírka