Recitační soutěž - 1. stupeň

Dne 20. února proběhla na naší škole recitační soutěž. Nejčastěji si děti vybraly básničky veselé a hravé, často se jednalo o písňové texty.

V 0. kategorii, které se účastnili prvňáčci, zvítězil Max Heinz s básní Malovaná pohádka od Jiřího Žáčka. Těsně za ním se umístila Linda Galiová a Natálie Mrvíková.

V 1. kategorii nenašla konkurenci Julie Děrgelová z 3. C s básní O dvanácti měsíčkách od Michala Černíka. Druhé místo získal Ondra Matouš z 2. A.

Ve 2. kategorii, kde mezi sebou soutěžili čtvrťáci a páťáci, zvítězila Nina Svitičová, druhý byl Marek Guřan a třetí Matyáš Chleboun.

Každý recitátor sklidil velký potlesk. Vítězům gratulujeme a děkujeme za vzornou přípravu na recitační soutěž. Poděkování patří i všem ostatním recitátorům (Daniel Sokolowski, Ondřej Musil, Jiří Hlaváč, Karolína Stehlíková, Sofie Elisabeth Rundová, Jana Brodová, Sabina Marvanová, Nicole Gustafierro, Nika Klčovská, Radka Sláničková), kteří se na soutěž připravovali ze všech sil a předvedli velice hezké výkony.

Mgr. Taťána Bahnerová