Školní turnaj ve vybíjené

K celosvětově nejrozšířenější a dětmi nejoblíbenější míčové hře zvané vybíjená  Vám toho jistě nemusíme moc povídat. Všichni ji dobře známe a i babičky a dědečkové si možná ještě vzpomenou na pravidla. Variant této hry je spousta. Na naší škole hráváme až čtyři.

V posledním týdnu před Vánocemi se konal školní turnaj v Dogeballu, neboli "Americké vybíjené". Pokud Vás zajímá jak se Dodgeball hraje, podívejte se na webové stránky youtube.com, kde najdete spoustu videí.

Naši žáci mají tento druh vybíjené v oblibě a tak není divu, že se nám do turnaje přihlásilo 9 týmů z 6. - 9. tříd.

Turnaj se hrál ve dvou kategoriích:

6.-7.třída

8.-9.třída

V první kategorii to dopadlo následovně:

1. místo: DB Donut (7. A)
  2. místo: Black Jesuses (7. B)
  3. místo: Éčkaři: (6. E)

V druhé kategorii se umístili:

1. místo: DevátáÁ (9. A)
  2. místo: Rasputin (9. B)
  3. místo: OsmáBé (8. B)

Věříme, že si naši žáci turnaj užili. Ostatně.. bezprostřední ohlasy po turnaji byly jen pozitivní, za což jsme nesmírně rádi!!!

Tak sportu zdar a vybíjené zvlášť

Mgr. Jindřich Švub