Školní kolo olympiády z anglického jazyka

Každoroční akce naší školy, Olympiáda z anglického jazyka, se v tomto školním roce konala v úterý 9. ledna.

Letošní ročník se nelišil od těch předchozích v tom, že dvoučlenná porota byla opět nadšená z výkonů našich žáků. Novinkou tohoto ročníku bylo zavedení dvou kol soutěže; do druhého kola postoupili jen ti soutěžící, kteří porotu nejvíce zaujali krátkým představením své osoby. Součástí hodnocení byla nicméně i tradiční kritéria – výslovnost, rozsah slovní zásoby, gramatická přesnost, plynulost projevu a dovednost interakce.

Okresní kolo se bude konat v pondělí 12. února. Věříme, že výkon vítězů školního kola, kteří budou naši školu reprezentovat, bude stejně kvalitní. Přesto jim držíme palce!

Mgr. Petra Lexová