Třída 9.C

Třídní učitel:  Mgr. Hana Dostálová          E-mail: dostalova@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  MAT, ZEM, VFG

O třídě:  Jsme třída 24 žáků v ideálním složení 12 dívek a 12 chlapců. S paní učitelkou třídní jsme již třetím rokem. Letošní školní rok je pro nás na této škole závěrečný. Ještě v září jsme měli plno plánů, jak si poslední společný rok užijeme, co všechno podnikneme a zažijeme. Tyto naše plány nám ale překazila pandemie covidu a my už skoro celý školní rok trávíme samostatně doma před počítači, telefony či tablety a učíme se distanční formou výuky. Stále jsme ve velké nejistotě, zda budeme muset dělat přijímací zkoušky na vybranou školu a zda vše úspěšně zvládneme. Víme, že jsme nejlepší, ale obavy přesto máme, a proto nám držte palce, aby se nám naše sny splnily a my se dostali na vysněné obory středních škol. Doufejme, že nakonec budou všichni spokojeni a budeme to moci na konci školního roku řádně oslavit.

0.

1.