JÍDELNA ZŠ A MŠ OSTRAVA

Nová opatření od 18. 9. 2020

17. září 2020

Opatření od 18. 9. 2020

Vážení rodiče, milí kolegové a žáci,

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví budou roušky od pátku 18.9.2020 povinné ve všech prostorách škol pro žáky druhého stupně. Žáci tak musí mít roušky i během výuky s výjimkou tělocviku a činností, při nichž není možné roušky mít (například hudební výchova).

Ve školce i škole se snažíme o zachování co nejpohodovějšího a zároveň bezpečného prostředí pro vaše děti. Všem zaměstnancům záleží na každém malém detailu, který dětem a žákům zpříjemní den.

Vedení školy momentálně připravuje plán, jak přistoupit k případnému distančnímu vzdělávání (pokud bude v karanténě celá škola) a na možném rozvrhu pro všechny ročníky.  Konkrétní informace se v takovém případě dozvíte emailem a také na našich webových stránkách.
V případě karantény jen jedné třídy budeme o systému výuky informovat emailem zákonné zástupce této třídy. Momentálně pracujeme i na školním facebookovém účtu, kde budeme také informovat o případných změnách.

Dovoluji si vás také informovat, že žáky od třetích tříd výše aktivně připravujeme na případnou online výuku, která by vzhledem k momentální situaci mohla nastat. Učitelé se sami ujišťují přímo v IT učebnách, že žáci umí používat google nástroje, včetně kalendáře a spuštění google meet aplikace.

Zákonné zástupce prvňáčků a žáků druhých tříd budeme informovat o případné chystané online výuce včas emailem. Jsme si vědomi, že v těchto ročnících bude velmi důležitá vaše aktivní spolupráce.

S vaší pomocí, to zvládneme!

Za celý tým všech zaměstnanců školky a školy

Lenka Lednická

Image result for moap