DRUŽINA ZÁKLADNÍ ŠKOLY OSTRAVA

POZVÁNKA NA FESTIVAL

25. dubna 2019

Zveme vás na rodinný festival

„Rok vědy na Ostrčilce“

Konat se bude v areálu školy 23.5.2019 od 14.30 do 17.30.

Srdečně Vás zveme na naše slavnostní zakončení celoročního projektu, kde budeme prezentovat práci našich pedagogů, vychovatelů a dětí. Budeme velice rádi, pokud najdete čas a přijdete zažít a ohodnotit, jakým způsobem se škola žákům a rodičům věnuje a co vše pro ně chystá a připravuje.

Těšit se můžete na:

• prezentace znalostí a dovedností, které žáci získali během školního roku v různých oblastech vědy a techniky
  • předvedeme, že věda může být velká zábava pro všechny návštěvníky
  • odpoledne plné pokusů, prezentací, her, soutěží, poznávacích kvízů a workshopů z oblastí chemie, fyziky, biologie, ekologie, lidského těla, vynálezů lidstva….
  • vystoupení tříd i jednotlivců na téma věda
  • ochutnávky experimentální kuchyně

Tradičně tak završíme stejnojmenný celoroční projekt, kdy jsme formou projektových dnů poznávali taje nejrůznějších vědních oborů. Doufáme, že celé rodiny prožijí společně zajímavé a tvůrčí odpoledne.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.