MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Zápis na prázdninový provoz

11. května 2021

Zápis na prázdninový provoz do mateřské školy se uskuteční 11.5.2021 od 6:00 v kanceláři mateřské školy. Zápis do všech mteřských škol v našem obvodu probíhá ve stejný den, tedy 11.5.2021. Prostudujte si prosím pečlivě následující informace.

INFORMACE PO RODIČE DĚTÍ ZAPSANÝCH V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE:

Pokud máte zájem o docházku během prázdninového provozu naší školky (1.-16.7.2021), prosím nahlaste tuto skutečnost vyučujícím na třídě a nemusíte nic vyplňovat a odevzdávat.

V případě, že budete mít zájem o přihlášení vašeho dítěte do jiné školky během prázdni podle rozpisu prázdninového provozu, budete sebou do cizí mateřské školy potřebovat:

• vyplněnou žádost o přijetí na prázdninový provoz na rok 2020/2021, kterou si stáhnete v příloze

My Vám ji orazítkujeme a okopírujeme na něj lékařské potvrzení a evidenční list - vy vše odevzdáte na příslušné mateřské škole.

1 žádost = jedna mateřská škola.

• Částku na zaplacení úplaty na vzdělávání (mimo děti, které odchází v září 2021 do ZŠ). Zjistěte si na stránkách příslušné mateřské školy.
  • Částku na zaplacení stravného (zjistěte si na stránkách příslušné mateřské školy)

INFORMACE PO RODIČE DĚTÍ Z JINÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL:

Zápis na prázdninový provoz bude probíhat v kanceláři naší mateřské školy od 6:00 do 16:00.

Sebou si prosím nezapomeňte vzít následující:

• ve Vaší kmenové mateřské škole si žádost necháte orazítkovat a okopírovat na něj lékařské potvrzení a evidenční list dítěte
  • částku na zaplacení stravného = 45,- Kč/den, vynásobíte počtem dní, které k nám bude dítě docházet - platba je možná pouze v hotovosti