MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Projekt - rozkvete nám plot!

26. dubna 2021

Děti ve školce, ale také ty, které ještě zatím nemůžeme přivítat mezi námi, společně recyklují, sází, zdobí a nechávají postupně rozkvést náš školkový plot!

Pokud se chcete zapojit i vy, podívejete se na videomanuál zde

Své kytičky v recyklovaných květináčích nám určitě přineste do šolky a ozdobte jimi náš plot, vstup do školky nebo okenní parapety! Už teď se těšíme, až nám celá školka pokvete!

Mateřská škola je prozatím otevřena pouze dětem předškolního věku a my rozhodně nechceme opomíjet děti, které nemají možnost být teď nějakou dobu mezi námi. Od minulého týdne jsme začali pracovat na všech třídách projektově s myšlenkou co nejefektivnějšího zapojení dětí, které zůstaly doma. Téma prvního projektu byl Den Země  - kreativní recyklace a vítání jara s výsadbou květin. Na videu dětem paní učitelka předvádí kreativní recyklaci PET lahví (odkaz zde)a výrobu netradičních květináčů se sázením květin pro náš školkový plot, který chceme s Vaší pomocí nechat rozkvést.