MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Provoz mateřské školy od 1.3.2021

16. března 2021

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí vlády ze dne 27.2.2021 je MŠ s okamžitou platností uzavřena pro běžný provoz.
V rámci krizové infrastruktury a na základě rozhodnutí hejtmana patříme mezi zařízení, která budou vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 2 let jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci složek spadajících do krizové infrastruktury. Na základě tohoto rozhodnutí zajišťujeme od 1.3.2021 péči o děti zaměstnanců určených složek.
O dalších provozních změnách, distanční výuce a aktualitách Vás budeme pravidelně informovat skrze třídní emaily.
Děkujeme za pochopení a spolupráci a věříme, že se s Vámi a dětmi brzy opět potkáme.
V případě zájmu o přihlášení k docházce v rámci tohoto opatření a za předpokladu, že splňujete podmínky, volejte na tel. 739 006 788
Žádost o přihlášení k docházce prosím také elektronicky odešlete na adresy: skola@zs-ostrcil.cz, stravovani@zs-ostrcil.cz. Do mailu prosím uveďte jméno dítěte, věk a datum nástupu.
Děkuji za spolupráci,

Mgr. Hana Střeláková