ŠKOLNÍ PĚVECKÝ SBOR SLAVÍK

.

Máš rád(a) hudbu? Zpíváš rád(a)? Chceš svým talentem potěšit ostatní? Nebo dokonce hraješ na nějaký hudební nástroj? Pak hledáme právě Tebe!

Milé děti,milí rodiče,

také v letošním školním roce 2020/2021 povedeme pěvecký sbor na naší škole a to od měsíce října. Zkoušky sboru proběhnou každý týden od 14:00 do 14:45 ve školní hudebně. Den ještě upřesníme, s největší pravděpodobností se budeme scházet ve středu nebo ve čtvrtek.

V předchozích letech jsme vystupovali například na vánočních jarmarcích školy, na školních festivalech, byli jsme potěšit babičky a dědečky v Domově seniorů. Pokud situace dovolí, i letos bychom rádi předvedli světu, jak jsme šikovní.

Jste již rozhodnuti? Pak neváhejte a od 1. 9. si přijďte vyzvednout přihlášku k panu učiteli Danielovi Švancarovi (kabinet v 2. patře, dveře č. 36 nebo hudebna) a nebo k paní učitelce Janě Mařecové (třída 1.A v přízemí).

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!