MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

!!! INFORMACE !!!

17. března 2020

Vážení rodiče, rodinní příslušníci,

vzhledem ke kritické situaci a mimořádným opatřením, vyhlašujeme zákaz vstupu do budovy mateřské školy bez ochrany obličeje (nejlépe rouška/respirátor) minimálně však šátkem zakryté dýchací ústrojí (ústa a nos) dospělým osobám a to s platností od 18.3. 6:00 do odvolání.

Zároveň vyzýváme rodiče aby se v mateřské škole zdržovali co nejkratší možnou dobu v důsledku zamezení šíření případné nákazy.

Mateřská škola je uzamčena, proto prosíme zazvoňte a vyčkejte

Děti z prostoru šaten převádí do tříd pověřený pracovník, který je vybaven rouškou a předtím desinfikuje dítěti ruce.

Několikrát denně probíhá desinfekce prostor kde se pohybují děti.

Jídlo je vydáváno rovněž v ochranných rukavicích a roušce.

Mateřská škola je stále v provozu, žádáme vás však z důvodu šetření desinfekčních prostředků a ochrany zdraví nás všech o zvážení nutnosti pobytu dítěte v MŠ.

Rodiče předškolních dětí budou elektronicky kontaktováni s doporučeními a odkazy pro přípravu svých dětí k zápisu do ZŠ.

V případě změn vás budeme informovat.

Děkujeme za vlídnost a spolupráci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tomáš Křístek
 zástupce ředitele