MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Vánoční čertovský jarmark

11. listopadu 2019

čertovsky povedený jarmark

Milí rodiče, žáci a přátelé naší školy a školky,

dovolujeme si vás, tak jako každoročně v adventním čase, pozvat na předvánoční jarmark.

Tentokrát nazvaný:

Čertovský jarmark aneb Žerty s čerty.

Koná se 4. prosince od 14:30 do 17:30 v prostorách naší školy.

Těšit se opět můžete na vánoční dílny, čertovskou laboratoř, prodej dětských výrobků, předvánoční vystoupení, výstavu dětských prací v galerii, výborné občerstvení a zábavné aktivity.

Chybět nebudou ani Mikuláš, Anděl a Čert, které můžete při procházce školou potkat.

Oceníme, když i děti přijdou v čertovském kostýmu.

Vánoce jsou již tradičně spojeny obdarováváním, s pomocí druhým, s charitou. Vloni jsme část výtěžku z jarmarku a sbírku věnovali nadaci Dobrý Anděl.

I letos bychom rádi podpořili dobrou věc. Zvolili jsme projekt Ježíškova vnoučata, který plní přání opuštěným seniorům. Částí výtěžku mohou přispět jednotlivé třídy, děti splněním úkolů získají čertovská brka, která škola kouzlem promění v koruny, a ty rovněž přidá do sbírky. V recepci školy bude po celý advent umístěna kasička, do níž mohou všichni přispívat.

Propojení generací by mělo být podtextem letošního jarmarku, tudíž heslo, jímž chceme děti na tuto akci zvát bude: „Přiveď babičku nebo dědečka a prožij s nimi hezké odpoledne“.

Těšíme se, že si všichni užijeme „pekelnou“ zábavu.