MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Honzíkova cesta městem

13. listopadu 2019

Děti z předškolních tříd navštíví strážníci Městské policie Ostrava se zajímavým a poučným programem!

Záměrem besedy se strážníky Městské policie Ostrava je seznámit předškolní děti se základními dopravními značkami a pravidly správnéhochování v silničním provozu. Po teoretické průpravě bezpečného pohybu dětí na pozemních komunikacích strážníci nenásilnou formou, pomocí rýmovaných hádanek, představí předškolákům několik základních dopravních značek. Následným nácvikem jednotlivých situací si děti osvojí pravidla pro chůzi po chodníku i přechodu pro chodce a seznamují se také se základy bezpečné hry ve městě, jízdě na jízdním kole či koloběžce. Besedy budou probíhat v termínech od 11.11. do 13.11.2019.

ms2   ms2