Liška

Vyučující:  Elen Eliášová          E-mail:  eliasova.ms@zs-ostrcil.cz

Vyučující:  Dana Mokrošová     E-mail:  mokrosova.ms@zs-ostrcil.cz

O třídě:

Třída „Liška“ je charakteristická svými velkými prostory, které nabádají a také slouží k různorodým aktivitám.
Děti se zde pohybují zcela spontánně a tím mají více prostoru k rozvoji mravní zodpovědnosti, samostatnosti, vzájemné kontroly, sebevědomí a pocitu důležitosti.
Kromě výchovně vzdělávacích aktivit a výuky AJ, které probíhají účelně ve skupinách, mohou děti pečovat, pozorovat a starat se o zvířátka v koutku živé přírody.

My jsme třída předškoláků
Předškolák si může hrát
Přitom měl by ale znát
Jakou barvu věci mají
A jak tvary vypadají
Vyjmenovat týden celý
Od pondělí po neděli
Zpívat, tančit, dovádět
A poznávat celý svět

Rozvrh Liška 2020/2021

• P1530203

Zahradní slavnost a pasování předškoláků

24.června 2021
    Jaké to je, když se předškoláci loučí a vydávají se cestou ze školky do školy? Uspořádá se zahradní slavnost, děti se pasují na školáky, dostanou šerpy, dárky, pamětní listy, zpívá se, fotí se a nechybí ani slzičky štěstí a dojetí...

Den dětí

8.června 2021
    Den dětí jsme oslavili s dinosaury! Na děti čekaly sportovní stanoviště, tvoření, dinokino, virtuální realita i skákací atrakce.
i1.září 2022Informace k zahájení provozu MŠ v novém školním roce 2022/2023 Vše co potřebujete vědět k nástupu do mateřské školy po prázdninách - ať už k nám chodíte nějaký ten rok, nebo jste úplným nováčkem!

Image result for moap